FCL AHŞAP

FCL AHŞAP YAPI SAN. ve TİC. LTD. ŞTİ.

Ankara Siteler’de faaliyetde bulunan FCL AHŞAP YAPI SAN ve TİC. LTD. ŞTİ. yaklaşık 2000 m2 ’lik kapalı alanda, konusunda tecrübeli mühendisler ile hizmet vermektedir.

Uzun yıllar içerisinde bulunduğu mobilya ve dekorasyon sektöründe edindiği tecrübeler ile Türkiye’nin önde gelen otelleri, iş merkezleri, üniversiteleri, konutları, bankaları ve hastanelerinin genel mekan ve hareketli mobilyalarının imalatını yapmaktadır.

Ahşap malzemeyi, paslanmaz, akrilik, cam, granit vb. malzemelerle birlikte işleyerek hertürlü dekorasyon işlerini zamanında teslim etmektedir.

Dış ve iç cephe kompakt laminat kaplama işlerinde de deneyimli teknik ekibimizle hizmet vermektedir. Yıllardır sektörde oluşturduğu güven ve bu güven ortamının vermiş olduğu sorumluluk duygusu ile üretim sahasını ve imalat kalitemizi geliştirmeye devam etmektedir.

NEVCON olarakDanışmanlığı yaptığımız projelerin mobilya ve ahşap üretimlerinde FCL AHŞAP ile çözüm ortaklığı yürütmekte,

Ayrıca ürün gelişimi ve pazarlama danışmanlığını yaptığımız;  Türkiye’nin ilk 120 dakika Yangın Dayanımlı Ahşap Kapı Sistemleri olan MAGNODOOR‘un  üretimini gerçekleştirmedir.